Vrimmel i Midtre Namdal i uke 43 og 44

Nord Trøndelag fylkeskommune, kommunene Flatanger, Fosnes, Namdalseid, Namsos og Overhalla inviterer sammen til VRIMMEL.
Vrimmel er en festival for hele befolkninga. Det kan oppleve ting rundt om i kommunene; på skolen, sykeheimen, barnehagen, kommunestyremøtet, der du vanligvis opplever kultur, og mange andre steder.
Vrimmel er den eneste festivalen av sitt slag i Norge, og den største kulturfestivalen i Nord-Trøndelag: Fem kommuner, over 2500 elever, 250 ulike hendelser, 44 ulike produksjoner som blir fremførte av over 150 utøvere, alt fra profesjonelle internasjonale aktører, til nasjonale, regionale og lokale utøvere i skjønn forening.
Oppfordring: Gå inn i vrimmelen, ta med familie, venner og kjente. Opplev nye ting og bli kjent med folk i heile regionen. Vrimmel skaper vi sammen!
Vrimmel i Flatanger pdf, 241 kB, åpnes i nytt vindu.
Vrimmel i Midtre Namdal Lenke til et annet nettsted, åpnes i nytt vindu.
Les også mer på Vrimmel bloggen Lenke til et annet nettsted, åpnes i nytt vindu.
Er du i alderen 13 - 18 år, kan du også melde deg på Kurant Urbant Lenke til et annet nettsted, åpnes i nytt vindu.
Sist oppdatert
